manikúra a modeláž nehtůModeláž nehtů, abeb nehty jako šperk...

Nabízíme širokou škálu ošetření rukou, aby si přišly na své všechny naše klientky!


Modeláž nehtů - gel - polygel - akryl

Potažení přírodních nehtů 

Jedná se o klasickou modeláž gelem, polygelem či akrylem, kdy se neprovádí prodloužení nehtů ani typem ani šablonou.

Modeláž nehtů na šablony

modeláž s prodloužením na šablony gelem, plygelem nebo akrylem. Délku si můžete zvolit dle vašeho přání. Cena modeláže se vždy odvíjí podle délky nehtů a časové náročnosti. Pokud si přejete extrémní tvar nehtů či extra zdobení, je potřeba domluvit se předem kvůli vyšší časové náročnosti.

Doplnění nehtů 

Doplněním se rozumí služba, kdy se odstraňuje odrostlý materiál - vrchní část gelového nehtu, např. barva. Dále se provádí manikúra, nehty se zkrátí, popř upraví tvar a nanese se nový materiál stejně jako u modeláže nových nehtů.

Francie, babyboomer  

Francie se nazývá bílý či barevný okraj nehtu, který se vytváří buď nahoru na vymodelovaný nehet pod lesk, nebo se bílá špička celá přímo vymodeluje, pak se jedná o pernamentní francouzskou modeláž - bílý materiál je vidět i ze spod volného okraje nehtu.

Babyboomer je technika, kdy se celá modeláž nehtu vytváří pomocí mléčně bílého a mléčně růžového stavebního gelu, kdy se tyto dvě barvy postupně prolínají a vytváří krásný efekt. Tato metoda je hojně využívána, působí jemněji než klasická bílá francie, bílá přechází v růžový či tělový odstín postupně.


Extrémní tvary

-stiletto, square, pipe, gotická mandle atd

Jedná se o speciální tvary nethů, které se vytváří na šablony dle přesných konstrukčních postupů a pomocí metody pinčování  se docílí tenký krásný tvar nehtu, který musí splňovat správné stavební zásady, aby nedošlo k rychlému poškození. 

Tyto tvary působí velmi moderně a luxusně a pojí se také s výraznějším zdobením.  Tyto nehty již jsou opravdovým šperkem, originální ozdobou a dotvářejí osobnost každé ženy. Doplnění těchto nehtů lze provést cca 2x, po té je nutné nehty sundat a vytvořit novou modeláž.


Gel-lak

Velice populární metoda zpevnění nehtů pro klientky, které nechtějí modeláž, ale zároveň je nebaví si neustále lakovat nehty. Gel-lak má trvanlivost 2 až 3 týdny, záleží na kvalitě nehtů a na jejich zátěži. Gel-lak lze provést ve variantě francie, babyboomer i celobarva, popř. jemné zdobení. Provádí se pouze na kratší přírodní nehty a nedoplňuje se, ale pokaždé se odstraní a nanese nová aplikace.


Materiály

Pracujeme výhradně s profesionální nehtovou značkou BRILLBIRD, která je známá a žadaná po celém světě pro svou vysokou kvaitu, perfektní přilnavost a hlavně ty nejmodernější technologie.


Přístrojová manikúra

V současné době nejvíce žádaná manikúra jak u klientek, tak u klientů. Docílí se opravdu krásného a čistého vzhledu přírodních nehtů.

Skvělá je v kombinaci s gellakem, ale i standartní modeláží ,kde se tak docílí nanesení barvy až těsně ke kutikule a můžete si tak déle užít skvělý pocit z krásných nehtů.

Tato služba není bolestivá ani nebezpečná. V jednodušší verzi je prováděna před každou službou. Pokud se má provést kvalitně a důsledně, je třeba počítat s cca 30 minutami navíc, proto je zpoplatněna za příplatek. O vhodnosti využití této služby je nutné se vždy dopředu domluvit, možnost jejího využití doporučím až po shlédnutí Vašich rukou.


P.Shine

Japonská manikúra je stále velice oblíbenou u řady klientek. Díky metodě zaleštění výživy do nehtové ploténky ve formě pasty a prášku s obsehem řady vitaminů důležitých pro zdravý růst nehtů a jejich zpevnění. Nehty jsou lesklé a vyživené po dobu cca 3 týdnu, po té je potřeba provést aplikaci znovu. P.Shine není vhodný pro zeslabené, extremně tenké a poškozené nehty např po neodborném sundání gelové modeláže.


Parafínový zábal

Termoterapie, mezi kterou se parafínové zábaly řadí je oblíbená léčebná procedura již od pradávna a pomáhá na celou řadu neduhů, ale má také užasné účinky na pokožku.

Parafín je označení pro speciální vosk, který se získává při destilaci ropy. Parafín má za normálních podmínek podobu tuhého vosku, který se před aplikaci na kůži musí nejprve rozehřát do tekuté podoby. Teplota takovéto hmoty se pak pohybuje přibližně okolo 55°C. Následně je nanášen na ruce klientky, kde působí po dobu 20-30 minut. Během nich dochází k pozvolnému prohřívání tkání a jejich prokrvení, což urychluje metabolismus buněk, vede ke regeneraci v místě působení a odbourává se také napětí svalů i kloubů. Z toho důvodu tvoří parafínové zábaly často součást rehabilitační léčby.

Indikace: přináší úlevu od bolesti svalů a kloubů při různých onemosněních pohybového aparátu (například chronická revmatoidní artritida, degenerativní onemocnění kloubů, Bechtěrevova choroba, tenisový loket, různá neurologická onemocnění, periferní poruchy prokrvení)

 kontraindikace:  otevřené rány, hořečnaté stavy, těhotenství, akutní onemocnění kůže či přecitlivělost na teplo.


Welness manikúra BCL Spa

Nové úžasné luxusní ošetření rukou , zaměřené na výživu zejména o pokožku vašich rukou ve 4 krocích: - Detoxikační koupel, peeling, jílová hloubkově čisticí maska a masážní krém. Po tomto ošetření budou vaše ruce krásně jemné a vláčné.

Zacílení: detoxikace - zesvětlení pigmentací - vrásky - revitalizace


Ceník modeláže nehtů a manikúry najdete zde