O NÁS

Veronika Krásová

Majitelka, školitelka modeláže nehtů a nail artu International master educator BrillBird Czech

mnohonásobná mistryně v nail art a nail design soutěžích  

další aktivity: nehtová designerka, kosmetička

Absolvovala jsem SOŠ textilní-obor návrhářství oděvů. profesi nehtové designerky se věnuji od roku 2003. Tato práce se mi stala největším koníčkem. Pravidelně se zúčastňuji soutěží v nail artu a nail designu jako soutěžící i jako porotce u nás i v zahraničí a vzdělávám se u těch nejlepších nehtových designerů z celého světa. Díky mé dlouholeté praxi jsem měla možnost vyzkoušet celou řadu značek a produktů pro modeláž nehtů a nail art a nakonec jsem si vybrala značku BrillBird, se kterou nyní úzce spolupracuji jako školitel a obchodní zásupce pro Pardubický kraj. Mou hlavní náplní je školení nehtových designerek a v salonu se věnuji modeláži jak salonních, tak extremních tvarů nehtů. Dále se doplňkově věnuji kosmetickým službám. 

Alena Krásová

Nehtová designerka

- modeláž nehtů, manikúra, péče o ruce

- gellak

- modeláž nehtů u nohou

Absolvovala jsem SOŠ textilní v Jihlavě a dlouhou dobu jsem pracovala v oboru. Profesi manikérky a nehtové designerky se věnuji od roku 2007. Absolvovala jsem řadu vzdělávacích seminářů v oboru modeláž nehtů, manikúra, welness manikúra a péče o ruce. Pravidelně se zúčastňuji školení nových technik zdobení nehtů a nehtové modeláže. V salonu se věnuji zejména modeláži nehtů, gellaku a manikúře, ale také péči o ruce a modeláži nehtů na nohou. 


Naším společným cílem jsou spokojené klientky, které  se k nám rády a opakovaně vrací. Těšíme se na Vaši milou návštěvu!