Reference

Jana Stejskalová

Verunka je pro mě mnohem více než mistr , který se mi skvěle stará o mé ruce.Její práce je precizní , nápaditá a jedinečná.Když se spojí profesionál a neuvěřitelně úžasný člověk , vznikne osůbka se kterou se nechcete vidět naposledy.Příjemné prostředí salonu Onyx ,profesionalita , normální lidský přístup...

Milan Zářecký

,,S Verunkou jsou nápady vždy originální a kreativní. I přestože jsme oba moc a moc vytížení, každy rok se nám podaří naplánovat termín a uskutečnit nějaké výjimečné focení. Je při něm vždy sranda a výsledek který uspěje v soutěži. Verča je moc milá a ochotná udělat pro krásný výsledek cokoliv.

Bohunka Malečková

Chodím pravidelně už tři roky na nehty. Jsem moc spokojená a postupně přibaluji i další služby :-) Občas navíc solárko, kosmetika, řasy a vždycky pecka!

Monika Marčan

Nádherný salón, skvělá péče a hlavně kvalitní. Určitě doporučuji navštívit a nechat si zkrášlit nehtíky. Veru je mistr svého oboru!

Dagmar Hošková

Nejlepší salon co znám, vřele doporučuji Všem ;) Lucie Špetlová

Profesionální služby, skvělý přístup a navíc práce opravdového profíka! Opravdu ta nej nej nehtařka co z nám!

Monika Mlíčková

"Děkuji Veru za tvé úžasné školení a kurzy, kterých se vždy ráda účastním, jelikož mě vždy pomůžou se zdokonalovat. Pro ty, kdo se chtějí naučit něco nového, nebo se ve své práci zlepšit, Veru rozhodně doporučuji. Je velmi sympatická a vždy vám s úsměvem pomůže, je ve svém oboru zkrátka profík 🙂 Moc se těším na další spolupráci :) "

Lucie Dančová

"Mohu vřele doporučit! I daleká cesta se vyplatí. Dokonalá precizni práce a nejlepší lidský přístup i při školení..."

Helena Matějková

Zlaté ručičky. Opravdu profesionál. Všem doporučuji ;) 


Gabriela Waldstein

,,Skvělá a dokonalá péče... Nádherné nehty ;)“

Z recenzí na facebooku...