Thermage

Thermage Ultra

Zastaví proces stárnutí až o 10 let!

Co je to Thermage Ultra?

Chcete vypadat mladší bez zásahu plastického chirurga, bolestivých zákroků a rekonvalescence? Řešením je světová novinka metodách omlazování - procedura zvaná termáž. Tato nová metoda pochází ze Spojených států a nyní získává velkou popularitu i v Evropě. Termáž zásadně mění naše dosavadní vnímání liftingu jako metody poslední volby pro udržení mladistvého vzhledu.

Výsledkem tohoto neinvazivního liftingu je vypnutí pokožky a zlepšení její kvality díky tvorbě výrazného množství nového kolagenu. Zjemnění vrásek a mladistvý vzhled přetrvává i několik let. Tato procedura dosahuje během jediného zákroku takových výsledků, jako několikahodinová náročná plastická operace s dlouhými měsíci pro rekonvalescenci. Ošetření je bezbolestné, vyhlazuje vrásky a vypíná pokožku.

Jak ošetření Thermage Ultra probíhá?

Doba potřebná pro jedno ošetření závisí na ošetřované oblasti těla, zpravidla však zabere 30 - 60 minut. Jedná se o bezbolestnou proceduru, pouze velmi citliví jedinci mohou místy pociťovat lehké štípnutí. Klient vnímá krátké chladivé doteky prokládané krátkým pocitem tepla, které indikuje stimulaci tvorby kolagenu. Zákrok nevyžaduje žádnou další rekonvalescenci. Termáž lze použít i ke zpevnění kůže na těle, či dokonce k dočasnému zmírnění celulitidy.

Naše doporučení

 • "Chcete udělat něco pro svoji pleť a svůj vzhled, ale nechce se vám pod skalpel? Termáž je v tom případě něco, co byste určitě měli vyzkoušet."
  tým Marety

 • "Chcete udělat něco pro svoji pleť a svůj vzhled, ale nechce se vám pod skalpel? Termáž je v tom případě něco, co byste určitě měli vyzkoušet."
  tým Marety

 • "Chcete udělat něco pro svoji pleť a svůj vzhled, ale nechce se vám pod skalpel? Termáž je v tom případě něco, co byste určitě měli vyzkoušet."

Na jaké výsledky se můžete těšit?

Již jedno ošetření nastartuje proces celkové regenerace. V následujících dvou až tří měsících se ochablá pokožka dále zpevňuje. Klienti uvádějí, že jejich pokožka na tváři a krku je již bezprostředně po ošetření pevnější a vypnutá. Termáž vyšší teplotou stimuluje buňky k produkci kolagenu. Nová vlákna se tvoří po dobu 1 - 12 měsíců po ošetření. Pokožka je jemnější, pevnější a viditelně omlazená, zredukují se jamky a povadlá kůže. Efekt zákroku vydrží až po dobu několika let, v závislosti na stavu pleti a procesu stárnutí kůže daného pacienta.

O přístroji - Schváleno vládní institucí a ověřeno klienty

Thermage Ultra je jediný přístroj na trhu schválený Úřadem pro kontrolu potravin a léčiv USA (FDA) pro neinvazivní lifting na všech partiích těla (obličeje, rukou, nohou a břicha), kde došlo k ochabnutí pokožky.

 • Dostupný ve více než 100 zemích světa
 • Více než 600 000 provedených aplikací
 • Více než 50 patentů na vlastní radiofrekvenční technologii
 • Vynikající bezpečnostní vlastnosti
 • Vynikající výsledky klinických studií

Thermage Ultra je jedinou neinvazivní technologií s efekty odpovídajícími zákrokům v estetické chirurgii. Vypíná a konturuje kůži během jediné aplikace bez anestezie, bez injekcí a bez rekonvalescence. Termáž oddálí případnou potřebu plastiky obličeje o 5-10 let.

Ceník


Ošetření "eyes"- očního okolí                                                                                                     3899,-


Ošetření "face"-obličej                                                                                                                  4990,-


Ošetření "skin complete- obličej, oční okolí, podbadek, krk a dekolt                          4999,-