kosmetika

Přijďte se nechat hýčkat v našem salonu!

V nabídce máme různé balíčky ošetření přesně pro váš typ pleti! - hloubkové čištění pleti ultrazvukovou špachtlí - ošetření pleti galvanickou žehličkou proti vráskám

Nyní nově v našem salonu můžete vyzkoušet jedinečnou profesionální kosmetiku PHYRIS. Budete nadšeni z jemnosti a příjemné vůně nového retinolového ošetření pro viditelné omlazení pleti. Tuto kosmetiku budete moci již brzy zakoupit také pro domácí péči.

Medik8 - Britská biokosmetika, která se zaměřuje na výzkum nových technologií pro výrobu kosmeceutik - lékařské kosmetiky. Tato značka je populární po celém světě a je známá svými kvalitními výrobky a vysokou účinností. Medik8 nabízí účinná séra a krémy pro řešení různých kožních problémů. Kosmetiku Medik8 můžete zakoupit v našem salonu!

Chemický peeling RENOPHASE

Zacílení : akné, hyperpigmentace a pigmentové skvrny, antiaging a lifting obličeje Chemické peelingy značky Renophase patří k nejlepším na trhu. Výsledky jsou přímo úchvatné! Vyzkoušejte také blahodárné účinky kosmetiky renophase na vaši pleť!

Mezoterapie - vzpruha pro vaši pleť

Mezoterapie je úžasné ošetření, které nabudí Vaši pleť, aby se samoobnovila a zrejuvenovala. Toto ošetření doporučujeme zejména klientkám, které si přejí, aby jejich pleť byla jemnější, vyhlazenější a šťavnatější a zároveň ještě nemají velké problémy s pletí, a proto nechtějí prozatím podstupovat přístrojové ošetření pleti např laserem.

Ošetření se provádí Derma rollerem neboli derma válečkem s mikrojehlami. Tento váleček umožní dopravit účinné látky obsažené v krému nebo séru do epidermis a dermis, tedy přesně tam, kde je potřebujete.

Ale nejen to! Vaše pleť se nastartuje, aby sama začala vytvářet nová kolagenová vlákna v pokožce a bude hladší na omak a vypnutější.

vyzkoušejte toto jedinečné ošetření a budete mile překvapeni!

  • Několikanásobně zvyšuje absorpci krémů a sér
  • Účinně napomáhá vyhlazení vrásek, omlazuje pleť
  • Účinně zmírňuje pigmentové skvrny
  • Zlepšuje zahlazení jizev, speciálně jizev po akné
  • Léčba celulitidy a strií
  • Léčba vypadávání vlasů a regenerace vlasové pokožky (pro muže i pro ženy)
  • Je vhodný pro všechny typy pokožky
  • Zotavení je extrémně rychlé
  • Léčba vypadávaní vlasů a regenerace vlasové pokožky u mužů i u žen

Jak to vlastně funguje?

Váleček vytvoří v pokožce drobné vpichy. Tyto vpichy se stanou transportním tunelem, který dopraví účinné látky přímo do kůže.

Jakmile se naruší struktura pokožky drobnými vpichy, kůže zahájí proces regenerace a vytvoří mnohem více kolagenu a elastinu než za normálních okolností. Produkce nového kolagenu a elastinu redukuje již stávající vrásky, navyšuje elasticitu pokožky a vyhlazuje jizvičky a jiné kožní nesrovnalosti.

Hlobkové čištění ultrazvukovou špachtlí

Čištění ultrazvukem je mnohem šetrnější a zároveň důkladnější a hloubkovější oproti manuálnímu běžnému čištění. Pleť se navíc zbaví odumřelých kožních buněk, dochází k výraznému prokrvení a otevření pokožky. Díky tomu se zvyšuje účinnost aplikovaných sér a masek.