Domácí péčeLuxusní domácí péče PHYRIS

Moc ráda vám poradím s domácí péčí, která je základním pilířem krásné a zdravě vypadající pleti.  Německá profesionální luxusní kosmetika PHYRIS je čistě přírodní kosmetika bez obsahu konzervantů a je šetrná k vaší pleti i životnímu prostředí.

Zkušenosti

Kosmetika PHYRIS je jedinečná v tom, že má širokou škálu přípravků a to i pro velmi citlivé typy pleti, takže si vybere opravdu každá klientka i klient. 

Prodej kosmetiky PHYRIS

Spoustu produktů od této luxusní profesionální kosmetiky mám  přímo na salonu, takže nemusíte čekat a můžete si udělat radost ihned a odnést si domácí péči s sebou domů.  Pokud bych neměla zrovna přípravky, které byste si přáli, tak Vám ráda objednám kosmetiku přímo na míru pro Vás. Dodací doba je 2-3 dny. Vždy si odnesete i malý dárek ve formě krásného vzorku, popř.aktuální katalog v krásné papírové taštičce PHYRIS.

Jako partnerský salon PHYRIS máme pro vás výhody

- poradenství ohledně správné volby kosmetických přípravků přímo pro vás

- možnost vyzkoušet si přípravky PHYRIS přímo u  nás v salonu

- každoměsíční akce pro klientky, kde můžou vždy zakoupit zvýhodněný produkt s velmi výraznou slevou

- vždy dostanete k nákupu vzorek produktu, popř.aktuální  katalog zdarma!

-ušetříte za poštovné

- dárkové balíčky za výhodnější cenu

Protože na detailech záleží!Mediciální Britská kosmetika Medik8

Tato mediciální kosmetika, která je pověstná zejména tím, že neobsahuje parabeny a jiném nežádoucí složky a potrpí si na čistý a jednoduchý design produktů s ohledem na životní prostředí, je absolutně top, co se týká pleťových sér Retinolu s různou intenzitou, Hydro produktů a sér s vitaminem C! 

Díky intenzitě a čistotě produktů má skvělé výsledky na pleti a řada klientek se pro produkty medik8 rády a opakovaně vrací. Přípravky medik8 mají v oblibě také muži pro vysokou účinnost přípravků a neutrální parfemaci.

Zkušenosti

Skvělé výsledky má zejména na problematických typech pleti. Pokud máte o kosmetiku Medik8 zájem, ráda vám doporučím přípravky přesně na míru pro vás. 

Prodej kosmetiky Medik8

Kosmetiku Medik8 objednávám klientkám a doba dodání je 2-3 dny.

Máme pro vás výhody

každoměsíční akce pro klientky, kde můžou vždy zakoupit zvýhodněný produkt s velmi výraznou slevou 

- vždy dostanete k nákupu vzorek produktu a katalog zdarma

-ušetříte za poštovné

- dárkové balíčky za výhodnější cenuLuxusní dekorativní kosmetika Arabesque

Jedna z nejoblíbenějších značek nejen vizážistů, ale také žen. Velmi oblíbené jsou make upy a minerální pudry, ale také oční stíny, které si můžete samy nakombinovat dle vašeho vkusu a oblíbených barev. 

Arabesque nabízí moderní sortiment líčení v harmonicky sladěných barvách. Nové trendy jsou stylové s důrazem na jemné niance. Paleta teplých barev kombinuje jarní a podzimní barvy. Studená paleta kombinuje letní a zimní barvy.

Prodej dekorativní kosmetiky Arabesque

Dekorativníní kosmetiku Arabesque vám ráda objednám. Dodání je 2-3 dny.