Manikúra za sucha

Zahrnuje změkčení nehtových kůžiček speciálním přípravkem, zatlačení a odstranění nehtových kůžiček, úpravu tvaru nehtů, vyhlazení povrchu nehtů, aplikaci výživného bezbarvého laku, ošetření nehtových kůžiček speciálním olejíčkem, krém na ruce.

Manikúra za mokra

Zahrnuje relaxační aroma koupel rukou, zatlačení a odstranění nehtových kůžiček, úpravu tvaru nehtů, vyhlazení povrchu nehtů, aplikaci výživného bezbarvého laku, ošetření nehtových kůžiček speciálním olejíčkem, krém na ruce.

P.Shine

P Shine je označení pro čistě přírodní techniku úpravy nehtů a v poslední době je stále více oblíbenou metodou, protože zlepšuje stav a kvalitu vašich přírodních nehtů.

Produkty, které se k této metodě používají, jsou složeny pouze z přírodních látek - včelího vosku, mateří kašičky, křemičité hlinky, jemných parafinů, panthenolu a vitamínů A, E, H a B5.

Metoda P Shine spatřila světlo světa v Japonsku, v zemi vycházejícího slunce. Už císařské gejši se mohly před dávnými lety pyšnit nádhernými a lesklými nehty, k jejichž úpravě nepoužívaly bezbarvý lak. Název P Shine vznikl v roce 1958 a od tohoto roku se začala metoda v Japonsku používat. Ale obrovský rozmach zažívá hlavně v poslední době. V Japonsku vznikla také stejnojmenná společnost, která distribuuje produkty pro tuto metodu ve velkém. 

Jak probíhá manikúra P.Shine?

Nejprve se do nehtů zaleští speciální pasta, která je vyrobena z mateří kašičky a včelího vosku a obsahuje řadu vitamínů a prvků, které jsou důležité pro správný růst a výživu nehtů. Po té se nehty zaleští ještě pomocí prášku, který obsahuje křemičitou hlinku, vápník, fosfor, zinek a hořčík. Na nehtech vznikne  ochranná glazura, která vydrží zhruba 14 dní a po tuto dobu si z ní nehet čerpá výživu. Nehty jsou vyleštěny do vysokého lesku a ruce tak vypadají čistě a upraveně.

 * P.Shine je zcela přírodní produkt, proto je vhodný také pro alergiky.

* Je vhodný pro ženy i pro muže

* Jelikož jde o metodu leštění přírodního nehtu, doporučuje se pouze na zdravé a kvalitní nehty