MARY COHR PARISProč jsem si pro Vás do salonu vybrala značku MARY COHR PARIS?

Již několik let jsem toužila mít v salonu Francouzskou špičkovou kosmetiku na esenciálních základech, protože miluji aromaterapii a právě tato značka si zakládá na účincích jedinečných esenciálních olejů na pleť. Esenciální oleje předávají svou sluneční energii a blahodárné účinky, jichž lidé využívají již tisíce let.

Ve vývojové laboratoři Mary Cohr  vybrali ty nejúčinnější esenciální oleje a začlenili je do gelových textur krémů (Essences Vitales). Tento patentovaný postup umožňuje plně využít všech výhod, které esenciální oleje poskytují, a vyhnout se případným nedostatkům spojeným s jejich používáním. Esenciální oleje v hydrogelovém složení nezanechávají pleť lesklou ani mastnou.
V rámci registrace patentu rovněž dokázali, že aplikace esenciálních olejů ve formě gelových krémů zvyšuje pronikání aktivních látek do pokožky, a tedy i účinnost následně aplikované péče, ať již se jedná o obličej, či tělo.
Velkou váhu klade na bezpečnost produktů a ochranu životního prostředí. Produkty neobsahují geneticky upravené složky a nejsou testovány na zvířatech.

Pleť vnímáme jako překrásné a křehké pojítko mezi živou bytostí a jejím přirozeným prostředím (říší rostlin), jež jsme za poslední léta svým nezájmem a bezohledností velmi poškodili.