Permanentní make up

Permanentní make up u nás v salonu provádí Zuzana Bunčo, která s námi externě spolupracuje, tedy k nám dojíždí dle objednávek našich klientek.

Zuzana Bunčo je kosmetička, která má dlouholetou praxi a a absolvovala opravdu špičková školení v oboru permanentního make upu a pracuje s vysoce kvalitními přístroji a barvami z USA, které jsou barevně stálé a přirozené. Dokáže napravit i nezdařilé permanentní tetování z jiných salonů. Díky jemné a precizní technologii je permanentní make up zcela přirozený a krásný.

Jestliže chcete vypadat dobře, ale přitom přirozeně, máte nedostatek času nebo Vás  líčení zatěžuje, můžete tento problém vyřešit permanentním make-upem u nás novou vláskovou metodou  TAFFY, která  vytváří efekt přírodních chloupků.

Permanentním make-upem lze kromě obočí zvýraznit oční linku nebo rty, ale také vyrovnat jejich asymetrii.
Při aplikaci je nezbytné sterilní prostředí v salonu se všemi hygienickými zásadami, tak aby se zabránilo jakémukoliv nebezpečí vzniku infekce.
Při zákroku se používá lokální anestetikum ve formě krému či gelu.
Používané prostředky jsou vždy v originálním a tudíž sterilním balení.
Veškerý materiál určený k ošetření je výhradně na jedno použití!

taffy

 Mikropigmentace obočí

Obočí  - je důležitou dominantou obličeje. Začátek obočí je určen pomyslnou čárou vedenou od křídla nosu přes vnitřní koutek oka. Konec (vnější okraj obočí) leží na spojnici křídla nosu a vnějšího koutku oka. Velmi důležitá je volba vhodného tónu barvy. Při mikropigmentaci nikdy nesmí být použita černá barva, která časem získává namodralý čí nazelenalý nádech.

 Cena 4 000 K č+ korekce zdarma

Vlásková metoda - jemná kresba jednotlivých chloupků do stínovaného obočí působí velmi přirozeně. Výběr barvy a dovednost kosmetičky jsou při permanentním make-upu mimořádně důležité. Při neodborné aplikaci mohou výsledky přinést nepřirozený vzhled. Chybějící obočí bývá častým traumatem žen. Obočí zvýrazňuje oči, s pěkným obočím je vzhled celého obličeje mladistvý, svěží a upravený.

Čím se řídí vzhled obočí:

-růst přírodních chloupků

- zvyk a přání klientky

- móda

- tvar obličeje

- posazení očí

- odstín pokožky

- barva vlasů

Proč zvolit permanentní make – up?

- každodenní úspora času

- pohodlí každý den

- jednoduché líčení a přitom dokonalý vzhled

- i po sportu je můj vzhled stále perfektní

- dokonalá při každém obchodním jednání

- cítím se jistější v každé situaci

- vysoká kvalita, barevná stálost, bezpečné produkty, atestované Státním zdravotním ústavem, mohou být použity s různými pigmentovacími přístroji, vyrobeno v USA